Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reggelre 38,6 volt a lázam!...

Reggelre 38,6 volt a lázam! Ha bemegyek ügyeletre kaphatok szurit?

Figyelt kérdés
Hova adják?
2010. jún. 6. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenért még sose kaptam.
2010. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy meg is ihatom az ampulla tartalmát. Azt választottam:D Kicsit keserű, de aki rövidekhez van szokva annak mindegy:D Viccet félretéve, kérd hogy hadd idd meg, ha esetleg akarnak adni.
2010. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

max lázcsillapítót kapsz:)

ha van otthon, a Rubophen/kalmopyrin jó lázcsillapító - szüleidtől kérdd el!

2010. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ampullát meginni? mi ez az ökörség... a "szuri" azért van, mert így közvetlenül bejut a keringésedbe, a hatás szinte azonnali lesz. ellenben, ha szájon át veszed be a gyógyszert, annak kell idő, míg eljut a gyomorba/bélbe, ahol felszívódik és végül eljut a vérkeringésbe, közben akár bomolhat is a hatóanyag a számára kedvezőtlen körülmények miatt...
2010. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ampullás vagyok. Igen, nekem már kétszer is engedték ( persze nem akkor amikor 40 fokos lázam volt) és sokkal kellemesebb mint a injekció...
2010. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj ne már ezért minek menni bárhova is.

Inkább kérj a szomszédtól 1 lázcsillapítót, vagy küldj le valakit a gyógyszertárba ha nyitva van, aztán kész.

2010. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz hamar gyógyulni, akkor ne is vidd lejjebb, csak akkor ha emelkedik.
2010. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!