Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap este bennem maradt az...

Tegnap este bennem maradt az óvszer, bementünk a nőgyógyászatra, hogy kiszedjék. A doki lerázott, hogy majd holnap szakrendelésen valaki. ez normális? Én voltam a hülye hogy ezzel bementem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Meg sem próbáltad kiszedni?

Nem hiszem hogy olyan mélyen lenne.

Guggolj le, nyomj és közben az ujjaddal próbáld meg lejjebb húzogatni.

Amúgy nem, nem normális hogy hazaküldött, idegentestet mindenképp minél hamarabb el kell távolítani.

2018. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De , fel oraig nyulkaltam magamban de nagyon mélyen volt.. meg esemeny utániért amugy is bekellett menni..
2018. jan. 29. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem te voltál a hülye, ha megpróbáltad, és nem tudtad sehogy sem kiszedni...

Azóta is benned van??

2018. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor óvszer vagy esemény utáni?
2018. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kiszedték már?

Amúgy tényleg röhejes ami itt megy.

Én vetéléssel mentem be nappal, 3 órát úsztam a vérben a váróban, mert az orvosok ebédelni mentek, aztán sürgős helyzet állt elő.

2018. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Nem normális. Esemény utánit legalább felírta?
2018. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nyilvánvaló, utolsó? Az óvszer bent marad, sanszos a terhesség. Vagyis: Idegen testet kiszedni, ÉS esemény utánit szerezni hogy ne abortusz legyen a vége. Józan, felelősségteljes döntés.


[link] csak nehogy úgy járj kérdező, mint ők a cikkben... cseszegetik az abortuszosokat, de ilyen az orvosok hozzáállása az esemény utánihoz

2018. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a négyesre gondoltam
2018. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki hálaisten.. esemeny utanit a nover irta fel...
2018. jan. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!