Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aktus közben a fitymám le fel...

Aktus közben a fitymám le fel mozog. Ez normális, vagy túl hosszú a fitymám?

Figyelt kérdés
Az óvszer használata is kissé nehézkes, mert le-fel mozog a fitymám, így kb "levándorol" az óvszer és csak a férfiasságom közepénél akad meg. Attól tartok hogy túl hosszú a fitymám, és a plusz bőr miatt nem tud normálisan illeszkedni az óvszer. Aktus közben pedig mint mondtam le-fel mozog, és azt olvastam, hogy emiatt kevésbé stimulálja a hüvely falát, hisz gyakorlatilag a saját fitymámban önkielégítek. Erektàlt állpotban nem húzódik magától vissza, bár nem tudom ez gond e, vagy összefügg e az ezelőttiekkel.

2017. márc. 9. 01:01
 1/2 anonim válasza:
71%
Lehetséges, hogy valóban picit hosszabb, mint kellene, hogy legyen, de ettől nem kell megijedni. Figyelj oda aktus közben, hogy ne csússzon le teljesen. Ha mégis nagyon zavar és változtatni szeretnél mutasd meg orvosnak és műtesd meg. Úgy tudom nem csak teljes körülmetélést végeznek, hanem rövidítenek is fitymát...
2017. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Ez is az egyik oka volt annak, hogy a körülmetélést választottam. Nekem nagyon bejött, szex terén, meg egyébként is.

Ha részletesebben érdekelnek az ezzel kapcsolatos tapasztalataim, írj nyugodtan privátban.

2017. márc. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!