Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kozmetikusnak szokás borravaló...

Kozmetikusnak szokás borravalót adni a kezelés árán felül?

Figyelt kérdés
Megyek arctisztításra, ami 8600 Ft. Adjak 9000-t vagy pontos összeget inkább?
2018. febr. 9. 12:16
 1/6 anonim válasza:
0%

8600Ft egy arctisztitas? Mert kinyom par pattanast? Nevetseges!

0ft borravalot adnek..sot a 8600Ft-ot is visszakernem.Vagy inkabb oda se adnam. Mennyi erteket teremt egy ilyen ember? Semennyit.

2018. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne legyél fillérbaszo, adj egy tízest.
2018. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már bocs nem bántásból de elég csúnya arcod lehet ha ennyiért tisztítják csak le. Nem tudod otthon kicsit "előkezelni" vagy ilyesmi, és akkor úgy olcsóbb lenn?
2018. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, adjál 9ezret.
2018. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg sok. Mi kerül ennyibe egy arctisztítason?


Én nem járok ugyan kozmetikushoz, de a fodrásznál egy 1500-2500Ft-os hajvágásnál ha van nálam plusz apró akkor ott hagyom a 10%-át is.


Ha kedveled a kozmetikust és visszajáró akarsz majd lenni, akkor adj 9000-t. Vagy majd a következőnél. Nem "kell" minden alkalomkor borravalót adni amúgy sem.

2018. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet én fillèrb**zó vagyok, de nem adnék :D Elég húzós így is az összeg.
2018. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!