Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek kockázatos ilyenko...

Szerintetek kockázatos ilyenkor vérvételre menni?

Figyelt kérdés
Eddig hála Istennek elkerült minket az influenza. Viszont rég voltunk vérvételen a párommal, ezért kértünk beutalót. Azonban felmerült bennünk, hogy nem kockázatos-e most beülni az sztk-ba a tömegbe? Mivel sorszámos, nem időpontos rendszerben vannak, így ki tudja mennyit kéne ott ülni majd. Mit gondoltok? Vagy felesleges aggódni? A beutaló viszont úgy tudom csak 1 hónapon belül érvényes, lehet furán nézne a házidoki ha újat kérnék később.

2018. febr. 15. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menjetek. Egyébként nem tudom, ahol laktok, ott meddig van rendelési idő, de ha megtudjátok oldali, akkor menjetek amikor nincsenek már sokan. Gondolok itt mondjuk 11 órára. Így nem kell sokat várakoznotok.
2018. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6-10 között van vérvétel. Sajnos mi pont, hogy a korai időpontban tudunk menni csak...7 körül. Akkor meg tuti csúcsidő.
2018. febr. 15. 11:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha meg 10ig nem kerül sorra az ember, akkor másnapra teszik át...
2018. febr. 15. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

90 napig érvényes a beutaló, én is az utolsó, harmadik hónapban mentem és elfogadtak.

Én nem mennék most a helyedben amikor tombol az influenza, ott rengetegen vannak, így lettem beteg, 7 napja nem múlik, előtte gyógyszert felíratni mentem, ott is sokan voltak és szerintem akkor kaptam el.

2018. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is megyek úgy döntöttem. Nem kísértjük a sorsot.
2018. febr. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!