Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! Munkához kellene nekem...

SOS! Munkához kellene nekem tüdőszűrés eredmény vagy legalább blok róla. Hol lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval a körzeti tudo gondozó nem üzemel, nem jó a gép... Az sose...

A kórházban is megcsinálják 1700ft-ért és az is jó hozzá? Mit kell a kórházban mondani? Kell beutaló?


2018. febr. 21. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy munkához kell a dolog és megcsinálják. A pénzt te előre kifizeted, kérsz áfás számlát a munkáltatód nevére, erről kérj pontos írást a főnöködtől hogy mire kérjed és ennyi. Kifogja fizetni ha annyira kell neki. De ha elég csak egy igazolás hogy voltál szűrésen akkor elmész az ingyenes lakosságira 1 hét után megmondják hogy milyen lett, ha negatív akkor oké, ha baj van úgy is értesítenek róla, kérsz igazolást és ennyi. De ha ennyire nem tudod miért nem kérdezed meg a főnöködet?
2018. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert még a főnökkel nem tudtam beszélni. A munkanélküli kirendeltség intézi nekem és orvosi vizsgáltot is ők csináltatják.

Szóval nekem nem is izgán áfás számla kellene, hanem csak egy blok, hogy volt, ott jártam kifizettem.

Itt helyben semmi nincs (falu). Kisvárda a legközelebbi, ott nem jó a gép.

2018. febr. 21. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mész máshova. Kérsz egy időpontot majd ha mész fizetsz 1700ft aztán vagy akkor vagy 1 hét múlva kapod a kiskönyved hogy voltál pecséttel együtt. Azt nem tudom kapsz e blokkot hogy kifizetted kérdezd meg ott
2018. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!