Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi hálapénzt illik adni...

Mennyi hálapénzt illik adni egy térdműtétnél a műtőrvosnak? Az altató orvosnak is kéne, adni hálapénzt. Nem?! :o De ilyenkor mennyit illik? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Persze, meg a műtősnőnek is, meg az egész műtőszemélyzetének is illik adni, vannak ott kb 20-an. Aztán a nővéreknek az osztályon meg pláne illik adni, úgy 1 millióval indulj el, az elég lesz. Az orvosnak adj 500 ezret, a többit meg oszd szét belátásod szerint.
2018. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy ... feltettem egy normális kérdést... kiváncsi vagyok ki, hogy látja ezt ... vagy akinek éppenseggel térdműtétje volt...
2018. febr. 22. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Olyan nincs, hogy kell adni. Ha hálás vagy, hisz benne van a szóban is, hogy hálapénz adsz, ha nem nem adsz. És mindenki annyit ad amit elbír a pénztárcája. Én 30ezret adtam a dokimnak, míg a szobában egy néni csak 5 ezret tudott adni térdprotézisre. Altatóorvos nem fogadott el pénzt, azt hittem ilyen csak a mesében van. Annak a nővérnek adtam, aki többet foglalkozott velem, mert sokan vannak, de van akivel egyszer találkoztam.
2018. febr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Azért ez durva,inkább költsd a felépülésedre azt a pénzt.Az még durvább mikor szülésnél 100ezreket kérnek,ami a világ legtermészetesebb dolga.Az orvosok fizethetnének nekünk ,hogy van jól fizető munkájuk.Ha adni akarsz mindenképp keveset,nővéreknek kávé,bonbon és kész.
2018. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Semennyit, leginkább.


Az a DOLGA, hogy gyógyítson, felesleges ezért pumpolni a zsebét, és ezért - is - tart ott az egészségügy, ahol.

2018. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell hálapénzt adni,sajnos sokan adnak és ezért kötelezőnek tartják hogy adjanak az emberek,a szegény is!


Ha hálás vagy,vegyél neki bonbont,süteményt,minőségi bort!

Azért választotta ezt a pályát az orvos,és a nővér,hogy segítsen az embereknek felépülni,gyógyítson!


Sok sok egészséget kívánok neked!

2018. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
39%
4 nagyon el van tévedve
2018. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
16. műtétemnél tartok, ebből az első 8 svájcban bolt, (baleset miatt) Ott lett 1 barát, kérdeztem, hogy adjak e majd? 4 hónapig feküdtem ott, azt mondta a lány, meg ne próbáljak ilyet, mert kirúgnak páros lábbal, utána már itthon volt a többi, és senkinek nem adtam semmit, kap mindenki fizetést az elvégzett munkájáért úgygondolom!
2018. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Különbség, hogy Svájcban egy orvos olyan fizetést kap, mint a népesség top 5%-a.


Magyarországon meg egy utcaseprőnek több a keresete mint egy orvosé.


Lehet mondani, hogy ne adjanak hálapénzt, de ha nincs rendes fizetés és hálapénz se, akkor az összes orvos itt fogja hagyni az országot.

2020. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 "Magyarországon meg egy utcaseprőnek több a keresete mint egy orvosé."


Te hol élsz? Létezik másik Magyarország is?

2020. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!