Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találom meg, hogy egy...

Hol találom meg, hogy egy orvosi beutaló kód mit takar? Csak a BNO kódokat találtam a neten. Valamint mit jelent z ambuláns lapon a beutaló kód után a "psz" rövidítés és annak az 5 jegyű számának a jelentését hol találom meg?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 08:30
 1/3 Libers Pertz ***** válasza:
42%
Itt ez a link segít: [link] Valami ilyesmi a szitu ilyen helyzetekben.
2018. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PecsétSZám. és ami utána van 5jegyű, az nyilván az, ami, tehát az orvos azonosítója.
2018. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Libers Pertz!

A linkeden a BNO kódokat keresi a ggogle -amit mint fentebb írtam és talán elkerülte a figyelmedet, vagy nem megy az értő olvasás- én is megtaláltam.

Sajnos a beutaló kód keresésre csak hasonlókat hoz ki, érdemi találatot nem, ezért merészeltem megkérdezni, hátha valaki tudna érdemben segíteni.

Kívánom neked, hogy az enyémhez hasonló ok miatt kelljen ilyesmit keresned! Valamint, hogy hozzád hasonló "segítőkész" válaszolókkal fuss össze amikor szükséged van ilyesmire.


A második válaszolónak köszönöm.

Az eddigi ambuláns lapjain (amiket láttam) ilyen rövidítés nem volt, de volt "beutaló orvos" (ami itt nem)

2018. márc. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!