Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos látja az ambuláns...

A háziorvos látja az ambuláns recepteket?

Figyelt kérdés

Tehát a háziorvos látja a rendszerben, hogy a betegének milyen receptet írt fel más orvos?

Családi okok miatt fontos lenne...



#háziorvos #ambuláns recept
2017. szept. 3. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Most még nem, de tervezik összekötni...
2017. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez j hír... ÉS ha bevezetik akkor visszamenőleg látható lesz szerinted?
2017. szept. 3. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 téved. Már most is látható az ügyfélkapu rendszeren, több, mint 10 évre visszamenőleg. Ugyanott le is lehet tiltani, hogy az orvos lássa.
2017. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól olvastam : 2017. november 1 - el már csak ez lesz?

Csak működjön, és ne legyen hátrányunk. Pl a túladagolás, vagy hogy inkább kiegészítsék egymást.

2017. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3!

Ha letilthatjuk a láthatóságot az ügyfélkapumon, akkor valami nem jól működik...

2017. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig le lehet tiltani. Én meg is tettem, mert nem akarom, hogy a körzeti orvosom lássa a nekem felírt/ általam kiváltott pszichiátriai gyógyszereket. Ugyanis nem működik nála 100%-osan az orvosi titoktartás sajnos.
2017. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy vagyok vele, mint az utolsó hozzászóló. Én is letiltottam mindent, ne nézegessenek utánam, főleg az addiktológiai dolgaimban. Elég ha az az orvos tud róla. Utána drogosként gondolnának rám, pedig csak xanaxot ír fel.
2017. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!