Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha orvoshoz megyek, de legyen...

Ha orvoshoz megyek, de legyen az bármilyen, házi, szak, üzem, miért nem hiszik el, hogy a megszokott környezetedben normális a vérnyomásod?

Figyelt kérdés
Ha dokihoz megyek, vagy műtőasztalra kerülök, akkor a csillagos eget verdesi, otthon meg, vagy történjen bármi az utcán vagy bárhol, teljesen normális mikor megmérem.

2018. márc. 1. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami psziches dolog, nekem is mindig 180at mernek, nem hiszik el hogy itthon sose ennyi. Hat meg is halnek ha allandoan 180 lenne!
2018. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gond viszont az,hogy nem nyomja le semmi, bevehetek bármit mikor orvoshoz megyek pl. Már kaptam béta blokkolót, mint halottnak a csók, a vérnyomás csökkentőm egy rakás szr, úgy ahogy van.Legutóbb 170-et mértek mikor nem voltam magamnál egy beavatkozás után és volt bennem béta blokkoló.Egy doki meg 160-at mért nemrég és volt bennem egy jó nagy adag vérnyomáscsökkentő. Mikor meséltem neki, hogy mindig teljesen normális, megint láttam , hogy ferde szemmel nézett rám, sült róla, hogy hiszi szentül, hogy hazudok. Nyugtatót sem bírom már, évekkel ezelőtt vettem észre, hogy olyan hányingerem lett tőle tartós szedés után hogy, majdnem összerókáztam mindent.
2018. márc. 2. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosk azon vannak, hogy minél töb pácienst hzzanak létre, mert egy egészséges ember nekik értéktelen.

Amúgy köztudott, hogy a stresszes környezetben a vérnyomás megemelkedik.

2018. márc. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vezess vérnyomás naplót, mérd reggel, délben és este, írd fel az értékeket és ezt mindig vidd magaddal ha orvoshoz mész.
2018. márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!