Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vérnyomásom 140 körüli,...

A vérnyomásom 140 körüli, krónikus veseelégtelenségem van,2 féle vérnyomáscsökkentőt szedek + egy kevés betablockolót. Több kardiológusnál jártam és, mind azt mondja ez normális, tudok tenni ellene valamit házi praktikákkal?

Figyelt kérdés
Azt még hozzátenném, hogy 190 volt gyógyszerek előtt, de mégis, ha 130-ra állna be a lelkemnek jót tenne. Amúgy szívultrahangom jó, plusz egyébként jól érzem magamat a bőrömben! 25 évesen elég már a veseelégtelenség, szeretném ha mással nem lene baj. ( sajnos vesét nem kaphatok :( )

2014. márc. 24. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Uncsi választ tudok csak adni. :( :


Azt mondják a fokhagyma is jó vérnyomáscsökkentő.+ nyugalom

pozitív gondolkodás.

(minden ami vesekímélő,vagy segítő)

Gyógynövény boltokban ha elmondod mi a problémád,tudnak ajánlani.(persze érdemes az orvossal is konzultálni erről)


Ha jól érzed magad,akkor az JÓ :)

Az orvosok csak tudják?

2014. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudják, de sajnos nem lehet lejjebb vinni egyelőre gyógyszerekkel. És már 8 éve dialízisen vagyok, van egy kis elváltozás a szívemen, ami az állandó vérnyomásingadozás miatt van, emiatt szeretném ha kisebb volna. Bár épp ma kiírtam a kérdést és mértem egy 127/80-at : ) :)
2014. márc. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!