Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges saját kérésre...

Lehetséges saját kérésre ingyenes széklettranszplantációt kérni orvosunktól?

Figyelt kérdés
Ha van az olvasók között olyan, aki magánrendelésen részesült ilyenben, kérem írja meg mennyibe került! Kérem a gunyoros megjegyzésektől kíméljenek, nagyon beteg ember egyik utolsó lehetőségeként érdeklődöm az egyébként létező eljárás iránt!
2018. márc. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap felhívod az orvost és jól megmondja. Majd mondd el nekünk is mi vót.
2018. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha nem ingyenes, akkor már nem is érdekel? Furcsa egy hozzáállás. Meg azt sem értem, hogy mi az, hogy saját kérésre? Az orvos nem javasolja? Ha jól tudom neked kell megvenni egy székletmintavevő kapszulát, abba kell belelapátolni az anyagot, és postai úton elküldeni a rajta lévő címre. Az eredményről meg majd kiértesítenek.
2018. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevés helyen van széklettranszplantáció, azokban a kórházakban érdeklődj, ahol van. Nem egyszerű elvégezni és a donort teljesen ki kell vizsgálni előtte! Én úgy tudom, hogy Budapesten a László kórházban és Debrecenben az egyetemen van ilyen.
2018. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!