Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rákos anyajegy eltávolítására...

Rákos anyajegy eltávolítására tudtok Budapesten olcsó magánorvost/plasztikai sebészt? Max 20 ezer forintom van.

Figyelt kérdés

A bőrgyógyász főorvos daganatos dolgot írt a papírra az anyajegyemre, sürgősen ki kell metszeni hogy mintát vehessenek. Sajnos a bőröm olyan érzékeny hogy az eddigi össze műtéti beavatkozásomnak mély, hosszú, vastag keloidos hege lett. Ezért elhatároztam hogy csak plasztikai sebész nyúlhat hozzá. Viszont 20 ezer forintnál nincs több pénzem rá. Amiket találtam a neten, az mind 35-40 ezer forint. Tud valaki lelkiismeretes orvost aki megcsinálná? Így is gondjaim vannak a hegeim miatt, nem akarok mégegyet. Lehet Budapest környéke is.

Xy állami kórházba a Z orvoshoz nem szeretnék menni mert nincs időm és energiám a rendszer kijátszására hogy másik kerületben lássanak el.



2018. márc. 7. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha keloidra vagy hajlamos akkor tök mindegy hogy plasztikai sebész végzi vagy rendes sebész.

A 20 ezer ft meg nem lesz rá elég magánhelyeken.

2018. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno a Rókus kórházban plasztikai öltéssel/varrattal csináltak meg 2 nagy anyajegyet TB-re. Nagyon szep munkát végzett a doki.


Azt azert hozzateszem, hogy volt olyan anyajegyem is, amit szinten o szedett le, de pici volt, ezert csak osszeegette. Na ezek utan csunya heg maradt, de ez nem az orvos hibaja, hanem az eljarase.


Ugy vettem eszre, hogy meretfuggo, hogy mit varr ossze es mit eget ossze, igy ha nagy anyajegyrol van szo, akkor nyugodtan lehet TB-re.

2018. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Boros László megcsinálja annyiért, mert nincs páciense, de nagyon csúnyán dolgozik.
2019. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!