Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a kórházakban most a...

Milyen a kórházakban most a helyzet? Rendesen ellátják az embert?

Figyelt kérdés
Sajnos jövőhéten be kell feküdjek.
2018. márc. 9. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A kaja rossz, a szikék életlenek. Az ágyakban ócska a rugó. Orvos nincs is, csak a portás. Meg a takarítónő. Gyógyszer helyett fűrészpor. Aki ezt túléli, mindent túlél. Két héttel... Ha nem vagy beteg, messze kerüld el.
2018. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Marhára nem vicces!
2018. márc. 9. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nyilván helye válogatja, úgyhogy konkrét kórházra tegyél fel szerintem egy külön kérdést. Lehet, hogy egyéb internetes fórumokon is találsz az adott kórházhoz chatet. Mi a bajod?
2018. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Voltam kórházba gyakornokként...csak kórházba ne kerüljetek!(szerintem ezzel mindent leírtam) Bár ugye kórházfüggő szóval biztos nem mind ugyanolyan.
2018. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Epekő műtétem lesz.
2018. márc. 9. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Jaj "csak" epekő? Akkor ne aggódj nem lesz semmi baj :) bármilyen is most az eü itt azért ezt simán megcsinálják és utána se lesz semmi bajod.
2018. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagymamám volt kórházban, akkor láttam mi volt. Megyei kórház. Az ápolók kiabáltak a betegekkel, nem volt szabad kérniük egy pohár vizet sem. Műtötték nagymamám,utána sajnos pelenkára szorult mert ágyba fekvő lett. Az ápoló nem volt hajlandó kicserèlni, hanem odadobta hogy cserélje ki magának. Viszont az a legszomorúbb hogy ráírták nagyim papírjaira hogy a vizelet és vér eredmény rendben van, közben meg se vizeletet se vért nem vettek tőle...

Apa a sürgősségin volt törött ujjal. Ömlött belőle a vér.Leszidták hogy minek ment oda és miért nem vitt magàval kötszert. Illetve a fàjdalmàra egy gyengébb fájdalomcsillapítót sem írtak fel. Annyira szuperül látták el hogy rosszul forrt össze a csont az ujjában. Akkor minek van a kórház? Én még sosem volt ott betegként, vérvételen sem. De nem is akarok. Elég volt ez amiket láttam. Sajnos az előttem írók kommentjei is valószínűleg igazak...

23N

2018. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
ha szerencsed van, akkor nem a majadat veszik ki veletlen. ha a magyar korhazakra kell hagyatkozni mindenki jobban jar, ha egybol befekszik a hullahazba, legalabb nincs akkora sor
2018. márc. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hova mész kórházba? Az intézmény és az osztály sem mindegy, esetleg tudok segíteni. Egyébként az ellátással nincs gond, a hozzáállással vannak problémák, de ennek gyökerét mindannyian tudjuk.
2018. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyának pár napja vették ki, ha érdekel, írj rám, szívesen elmesélem.
2018. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!