Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek szoktak a kórházak...

Szerintetek szoktak a kórházakban feleslegesen műtögetni? Illetve kisebb problémát nagyobbként kezelni hogy több pénz járjon érte?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Nos pénzből él az is, és nem az ő szervezete.
2018. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szoktak feleslegesen műteni. Nem feltétlenül pénzért.Nyilvan vannak rossz diagnózisok, van,hogy egy orvos műtétpárti, más orvos máshogy kezelne. Olyan is van, hogy egyszerűbb, megműteni valakit, mert úgy kisebb a kockázat, hogy komplikació lesz és bajba kerül a doki. Olyan is van, hogy a beteg szorgalmaz felesleges műtétet. Szerintem inkább az a jellemző, hogy késve vagy egyáltalán nem kap valaki korrekt ellátást. Beleértve a műtétet is.

Olyan történt velem, hogy több napot számoltak el tb felé mint amennyit kórházban töltöttem, vagy papíron több kötszert kaptam sebkötözés után otthonra mint amennyit valóban átadtak.

2018. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Feleslegesen biztos, hogy nem végeznek műtétet. Előttem szóló viszont jól írja, elszámolnak olyan napokat is, amikor ott sem vagy. Hiába engednek haza műtét után mondjuk pénteken. A zárójelentésen az szerepel sok esetben, hogy vasárnap hagytad el a kórházat. Nem foglalkoztam vele, ha nekik így jobb, és több napot számolhatnak el, mint amennyi... Bár kíváncsi lennék, hová vándorolnak azoknak az elszámolt napok összegei, amit nem is töltöttem ott.
2018. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg vannak orvosok akik túlzottan műtétpártiak, holott szóba jöhetnének egyszerűbb megoldások is.
2018. jan. 9. 15:01
 5/17 Metionin ***** válasza:
Műteni biztos hogy nem műtenek feleslegesen, hiszen annyi ember vár műtétre akiknek valóban szükséges lenne. Olyan viszont nekem is volt, hogy a papíron fel volt írva egy csomó vizsgálat amit nem is csináltak meg.
2018. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem egy felesleges műtét alatt ezt gondolja az orvos: Micsoda szerencsétlen, itt műtöm feleslegesen. Nesze neked nem is csinálom meg jól. Még a végén lesz mersze engem számonkérni, aztán magyarázkodjak neki? Így viszont félelmet tudok gyakorolni.
2018. jan. 9. 15:47
 7/17 anonim ***** válasza:

"Így viszont félelmet tudok gyakorolni."


3-as vagyok. Ezt hogy érted? Kezdesz hülyeségeket írni. A véleményem még mindig fenntartom.

2018. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elnyomja a betegben a merszet hogy számonkérje a rossz kezelésért, felesleges műtétért.
2018. jan. 9. 16:17
 9/17 A kérdező kommentje:
Ugyebár a beteg nem orvos, és ő nem tudja hogy ténylegesen mi a jó neki.
2018. jan. 9. 16:19
 10/17 A kérdező kommentje:
És a szankciók sem valami komolyak, úgy mint nyugatabbra.
2018. jan. 9. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!