Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet panaszt tenni a...

Hol lehet panaszt tenni a megyei mentőállomásokon lévő hívásokat fogadó és feldolgozó személyre?

Figyelt kérdés
Ma este edesapam baratja(csalad baratja) a pincebol feljovet(tuzre ment rakni edesapam megkerte amig ő tovabb tudott fent pakolaszni) a lepcson megcsuszott es hatra esett a fejet a betonba verte. Ömlott a ver amig edesapamek igyekeztek ellatni a serulest es segiteni en addig hivtam a 112őt majd ők tovabbitottak a helyi mentoallomashoz ahol egy idosebb olyan 50-55 ev koruli holgy vette fel a telefont, mar a felvevesnel is szinte fajdalmasan mondta h joestet. Elmondtam a tortenteket,mondtam h a baratunkkal mi tortent, kerdezte a nevet, en is ismerem nyilvan edesapam baratjat de kiskorom ota a beceneven szolitom es hirtelen nem jutott eszembe a teljes igy mondtam h kerem varjon megkerdezem erre is stilusosan kozli velem a holgy h szep kis baratja...elmondtam reszletesen h tehat miert nem emlekeztem ra es h konkretan nem az en baratom de egyepkent ugy vélem h a lenyeges dolgokat mind elmondtam es az ember segitsegre var, nem pedig arra h még percegik reszletezzen egy ilyen dolgot..mind1...kerte a tovabbi adatokat igy h mar tudta h egy idosebb urrol van szo rakerdezett h fogyasztott e alkoholt mondtam h igen de csak egy sort es talan 1 max 2 felest, nem volt reszeg se becsipett allapotban se amiket feltett kerdeseket a nő mindre valaszolt is(de még mindig ott tartunk h ha még esetleg ugy is lett volna h be van csipve akkor is a kotelessege mihamarabb felvenni az informaciokat es kuldeni a mentosoket velemenyem szerint mind1) ujabb kommentje a holgynek joo akkor ezekszerint jozanitasra is szukseg lesz(no koment)...még kerdezett par dolgot majd az egesz beszelgetes alatti stilusaban elkoszont es hozzafuzott egy ujabb gyonyoru mondatot idezem GRATULALOK AZ ESTEHEZ szep estet! hirtelen lesokkoltam h mivan??! Kozben elkezdte mondani a kotelezot h mit tegyunk amig a mentos kier de addigra kijozanodtam a sokkbol es megkerdeztem tole h elnezest maga azt mondta h gratulalok?! GRATULAL ahhoz h egy ember megserult?! Gratulal ahhoz h ha olyan helyen veri be a fejet még netan bele is hal?! Ehhez gratulal csak azert mert ivott sort meg palinkat es ez mar tan azt jelenti h reszeg es ezert tortent mindez es akkor mar egy senki?! Es feljogositja magat h itelkezzen mas emberek felett ugy h itt sincs es nem is volt az esemenyek alatt?! Este nem engedheti megmaganak az ember h megigyon egyet netan 2ot?! Megszolalni sem tudott belolem meg minden kijott ami felgyult a stilusa miatt a beszelgetes alatt...fortelmes es felhaborito...kozben ugye vegig mondta apukam baratja h de ne hivjunk mentot jolvan, hazamegy es nemlesz mar gond. de persze amugy a fejebol folyt tovabbra is a ver, nem engedtuk haza igy inkabb nezze meg a mentos, de még én erzem magam kellemetlenul h felhivom a mentoszolgalatot segitsegkeres miatt es a holgy igy kommentalja a dolgokat egy undorito stilusban?! A mentosok kierve mondtak h ok nem ismerik a holgyet de teljes mertekben megertik ha panaszt szeretnenk tenni, azt teny h toluk is megkerdezhettem volna h hol tudjuk de mar szalltak be kozben az autoba h bevigyek apa baratjat. Ha valaki tudja h hol tudunk panaszt tenni v kihez lehet fordulni kerlek irjatok meg.

2018. márc. 13. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom. Teljesen igazad van. Hozzám mondjuk ki sem jöttek, aztán visszahivtam őket. Akkor sem. Aztán negyedik nap folyamatos rosszullét után megint felhívtam őket, akkor kijöttek. Az óvodás gyerekem nyitott nekik ajtót valahogy mert nem tudtam lábra állni. Kilencszer szúrtak mire vénát találtak az infúzióhoz. Annyira ki voltam száradva.

De legalább kijöttek. Ez is valami.

Sajnos nem tudom hol lehet panaszt tenni. Amúgy minden tiszteletem a mentősöké. A diszpécserszolgálat már hagy némi kívánnivalót maga után.

2018. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem, a betegjogi képviselőnél (minden rendelőnél van kirakva elérhetőség) tudod jelezni. A hívást rögzítették,de nem tudom,meddig tárolják. Annak a tahónak nem kéne az omsz-nél dolgoznia,hajrá!
2018. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom hogy veled ez tortent :( remelem azota mar nincs ilyen gondod, nem is ertem h lehet barmilyen betegseget balasetet serulest felvallrol venni...foleg a mai vilagban ahol egy egy tusszentes is mar akar halalos betegsegge fajul...igen azt tudom h rogzitik a hivast es nagyon szivesen az orra ala dugnam a holgy fonokenek h egy ilyen stilust h engedhet meg maganak valaki aki a segitsegkereseket fogadja?! Vartunk még kicsit 20 perc utan mar hivni akartam ujra a 112ot h elmondjam ismet a mentokerest de akkor mar mondtam volna h ha nemgond egy olyan diszpecsert kerjen nekem akinek nem problema h mentot hivok...
2018. márc. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!