Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NAT type, megváltozott alap...

NAT type, megváltozott alap gatewayyel, logint el nem fogadó router oldallal és UPnP-vel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Adott egy xbox one s. Strict natot ír ki és hogy az UPnP sikertelen. Gondoltam valahogy megcsinálom.

Adott még egy tenda n300 fő router és még egy netgear wgr614 v7 is(ezt csak azért használjuk,mert anyáéknak a tévéje ezt ismeri fel).

Megváltozott a tenda alap gatewaye,ahol a beállitásokat lehet végezni.Eddig 192.168.0.1 volt,most 192.168.88.1. Ahogy behozza az oldalát nem fogadja el az alap logint(admin/admin).

Közben azzal a kis gombbal reseteltem a routert és még mindig nem enged be,de szerencsémre(szarkazmus) már jelszó sincs rajta.


Nem tudtam,hogy ilyen bonyolult ez az egész.Jó lenne tudni mi baja van,miért és hogy kell megoldani.Remélem tudtok segíteni



2017. dec. 22. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát itt annyi minden felmerül. Hogyan vannak ezek összekötve? Vezetékes vagy vezeték nélküliek a kapcsolatok? A gateway hogy állítódhatott el magától? Mi az, hogy a TV csak azt a routert ismeri fel?
2017. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!