Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek, ha átlagosan...

Szerintetek, ha átlagosan nézzük, az urológiára mennyire hosszú a várólista?

Figyelt kérdés
Sajnos a héten már nem tudok időpontot kérni szakrendelésre, így nem tudom, hogy mikorra adnának, viszont hétfőre már el kellene döntenem, hogy magánrendelésre megyek-e vagy SZTK alapon. Mindkettő mellett van érvem, ellenérvem, SZTK-ban nem kellene kifizetnem több mint 10.000 forintot, viszont fogalmam sincs, mikorra tudok menni. Magánrendelésre akár már jövőhéten is mehetnék, viszont drága. Egyébként nem gondolom, hogy sürgős lenne a problémám, de én nem vagyok orvos.

2018. márc. 16. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk semennyi a várólista. Ugyanis nálunk a kórházba nem kell időpont az urológiára és beutaló sem. Ha gondod van, akkor mész és kész. Max. sokan lehetnek és várni kell, de még aznap sorra kerül az ember.
2018. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó, én még csak nem is hallottam ilyenről. Arról már igen, hogy nem kell beutaló, de még időpont sem. Melyik városban van ez? Egyébként most néztem a kórház oldalán, ahová mennék, ott úgy írják, hogy az urológiához elég, ha a kartonozóban bejelentkezek. Nem tudom, mit takar az, hogy elég bejelentkezni. Lehet, hogy nem kell ide sem időpont? Vagy a bejelentkezés egyenlő az időpontkéréssel?
2018. márc. 16. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy azt jelenti, lehet időpontot kérni, de időpont nélkül, rendelési időben is fogadnak betegeket. Jelentkezel a betegfelvételin, utána mehetsz az urológiára.

Nálunk (Budapest, X. kerület) sem kell beutaló, sem időpont.

2018. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha le kell jelentkezni, az azt jelenti, hogy odamész, és fogadnak, tehát nem kell időpont. Nálunk a röntgen ilyen. Nem kell hozzá beutaló, de le kell előtte jelentkezni. Az urológiára viszont odamész, beadod a betegkártyádat és szólítanak, amikor sorra kerülsz.

Viszont nem tart semeddig felemelni a telefont és megkérdezni az adott kórházban.

2018. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!