Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Asztmára valamint kèszsègprobl...

Prepo kérdése:

Asztmára valamint kèszsègproblèmàkra, elvált szülőkre ès hogy apukám otthonba került kaphatok-e 90% utazási kedvezményt?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és sajnos ki kellett mennem levelezőre, ès dolgoznom kellett, de vissza szeretnék menni nappalira. Így is elég nagy költség számomra a vonatjegy. Rengetegen mondták már, hogy nekem akár családi pótlék is járna, ennyi mindenre. Itthonról semmire nem kapok semmi támogatást, viszont munka mellett folyamatosan romlik a tanulmányi átlagom. Anyámék külföldre mentek, de még így sem támogatnak. Már a 90% is nagy segítség lenne, de ha valaki tudja hogy akár a családi pótlékra is jogosult vagyok akkor ne tartsa magában. Mert az is nagyon nagy segítség lenne. Jogra járok és sajnos mindenhol csak fél információkat találok. Suli mellett meg lehetetlen dolgozni úgy hogy abból még is éljek. (tapasztalt) ès már semmi kedvem anyám helyet fizetni a hiteleit miközben ő külföldön vígan elél, és mellé még semmi támogatást nem nyújt nekem. Apám meg sajnos otthonba került egy baleset miatt így ő sem tud. Válaszokat előre is köszönöm! Természetesen így is hétvégente muszáj lenne dolgoznom, de még az is jobb lenne ennél a helyzetnél.

2018. márc. 17. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
20 éves korodig jár a családi ha tanulsz. Asztmások már nem kapnak mert én is az vagyok és tőlem is megvonták meg úgy tudom sokaktól még. Az hogy elváltak a szüleid semmit nem jelent még az sem hogy apud otthonba van. De te vagy a nagy marha hogy anyud hitelét te fizeted.
2018. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!