Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt valaki akit műtöttek...

Van itt valaki akit műtöttek (vagy ismerősét műtötték) tölcsérmellkassal?

Figyelt kérdés
Leírná nekem hogy milyen volt és hogy fizetős e?

2018. márc. 19. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, egy családtagot mütöttek, de elég régen. Bövebben privátban írok, itt nem.
2018. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szomszéd sracot ezzel mutottek. Az ove fizetos volt, de vegul kapott valami tamogatast, mert nyomta is a szivet.

Sok eve volt, azota el es virul, es abszolút jol nez ki. :)

Esetleg fel kene hivni a regi OEP-et, hogy ez a beavatkozas tamogatott-e.

2018. márc. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

Engem egy eve mutottek ingyenes volt.

Hat a mutet nem fajt utana 3 nap korhaz majd 3 het mulva mar mentem suliba mint azelott csak kimeltem magam nem emeltem semmi megeroltetobbet nem csinaltam. Nekem kb ket honap kellett amig elmult minden mellekhatasa elkezdtem mindent ugyanugy csinalni mint elotte fel ev mulva mar ugyanugy emeltem barmit mert nem fajt es semmi bajom nincs is azota mondjuk neha neha faj az oldalam (ahol felfekszik a lemez) idovaltozaskor max beveszek egy gyogyszert de nekem birhato a fajdalom. Persze lehet neked mas a kuszob mint nekem de en jelenleg mar semmilyen mellekhatasat nem erzem ugyanolyan az eletem mint elotte. Ha barmi kerdesed van nyugodtan irj privatot valaszolok😀

17/f

2018. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!