Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Félek egyedül elmenni a...

Félek egyedül elmenni a háziorvoshoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1-szer voltam kb. 1 éve akkor sem egyedül.Ahova megyek ott nincsenek sorszámok,nem akarom,hogy betolakodjanak elém,amúgy sem vagyok nagyszájú és így betegen nincs kedvem veszekedni senkivel.Félek,hogy hülyét csinálok magamból,mert ez szokott történni hogyha ideges vagyok,nem tudom,hogy mit csináljak,hogy elmerjek egyedül menni:(

2018. márc. 25. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül és küzd le a félelmed. Ha tényleg nagyon feszengsz akkor kérj meg valakit hogy kísérjen el. Pszichológushoz jársz?
2018. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tud velem sajnos senki eljönni :(

Minden más dolgot eltudok intézni egyedül de orvoshoz menni mindig is utáltam.Pszichológus nem járok.

18 éves vagyok.

2018. márc. 25. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig lehet kéne,mert ez nem normális,18 évesen,ez a szorongás egy sima háziorvostól,meg a többi se. Azt hittem kisebb vagy. :O Pszichológus nem ártana,lehet vmi van a háttérben.
2018. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor odaérsz a rendelőbe, mosolygj rá a várakozókra, köszönj egy kedves jó reggelt vagy jó napot kívánokot és utána kérdezd meg, ki jött utoljára. Ha nem válaszolna senki, úgy tűnik nem tudják, vagy nem akarják megmondani (ez nem valószínű), akkor szólítsd meg egyiküket személy szerint.

A hölgy az utolsó? Akkor ön után következem? Erre biztosan felszólal, aki a soron következő lenne, és tisztázhatod a várakozókkal, ki után kerülsz sorra. Ezután már csak őt kell figyelned, és ha kijön a rendelőből, megvárod míg szólítják a következőt, és határozott léptekkel bemasírozol. Ha valaki mégis eléd tolakszik, ne vedd a szívedre. Vannak bunkó emberek, ez a te értékeidből semmit nem von le. De az is lehet, hogy nem bunkó az illető, hanem tényleg nagyon beteg. Akkor meg amúgy sem cserélnél vele.

2018. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!