Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem merek egyedül elmenni a...

Freedom_975 kérdése:

Nem merek egyedül elmenni a háziorvoshoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, ma megyek orvoshoz először egyedül. Eddig vagy anyukám, vagy nővérem kísért el. Nem tudom miért, félek egyedül bárhova is menni, legyen az bolt, orvos. A fogorvoshoz el merek egyedül menni, de szeretem ha anya ott van, mert ő köszön el helyettem. :D Mert ugye az érzéstelenítőtől elzsibbad a szám, és nem tudok beszélni, az meg illetlenség ha nem köszönök el.


Visszatérve a háziorvoshoz, nem tudom mit kell csinálni. Annyit tudok nagyjából, hogy bemegyek a rendelőbe, ha van ott valaki megkérdezem ki után megyek, (mert nem sorszámos rendelőnk van) de nem tudom hogy mennyek be. Bekopogok és benyitok, vagy kopogás után kijönnek mint a suliba? Azután meg ugye ott van a helyettes vagy ki (:D) és ott mit kell csinálni? Anya mindig ilyen papírokat írat alá vele. Azutáni teremben ott a doki, ott tudom mit kell csinálni, elmondom mi a bajom, bepötyögi a számítógépébe, receptre felír gyógyszert, meghallgatom mit tanácsol és jövök ki. De amikor kijövök anya még mindig a papírokat firkálja :DD És amúgy 3 teremből áll az egész, 1 a váró, 2 ahol az asszisztens van, 3 ahol a doki. Az 1. teremben van fogas, ott hagyjam a kabátom? Sosem merem sehol sem hagyni mert félek hogy elcsórják valamim :'D Meg viszek könyvet is, nem merem ott hagyni :D Bevinni meg nem hiszem hogy be kéne.

Segítsetek légyszi. Köszönöm.


2017. febr. 6. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először a váróba mész be, oda nem kell kopogni csak benyitsz és köszönsz ha van ott valaki. A kabátodat nem fontos kinthagynod ,a legtöbben nem teszik,mert valóban elviheti valaki. Nem tudom,hogy ott mi a szokás. Az asszisztens kijön és megnézi van-e valaki ott és akkor kell jelentkezni nála vagy ő bent marad és aki érkezik annak kell szólnia,hogy ott van. Ha az utóbbi,akkor ott kell kopognod és magvárni amíg kiszólnak,hogy "Szabad". A többit már bent el fogja neked mondani az asszisztens.
2017. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!