Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mentősök csontra kiürítik a...

A mentősök csontra kiürítik a cuccaid?

Figyelt kérdés
A minap a toxikologian kotottem ki. Arra lennek kivancsi hogy altalaban minden zsebedet,penztarca minden zsebet kiuritik csontra?Ez atlagos.Mert nem vagyok abban biztos ,hogy az allapotomert vittek el.Valoszinu , hogy csak drogot kerestek nalam.Elegge agresszivan tettek be a mentokocsiba, es meg megis pofoztak.Ennek oka lehet hogy egy elegge drogokrol hires szoralozohelyrol jottem ki.

2018. ápr. 1. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mihez van joguk pontosan. Lehet csak kést vagy valami hasonlót kerestek hogy arcon csúszva nehogy emberkedni kezdjél. Szerintem ők drogot nem keresnek. De lehet ha teríteni való mennyiség lett volna nálad akkor azt jelenteniük kell ilyenkor a rendőröknek.
2018. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki a saját lábán ki tud andalogni egy szórakozóhelyről, azt nem teszik be agresszívan egy mentő autóba, hogy a toxikológiára vigyék. Pláne nem azért hogy drogot keressenek az embernél, mivel a mentő nem rendőr.


Szóval erősen kamuszagú a kérdésed.

2018. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ertem ,nev nelkul, minek pazarolnam a sajat , es a ti idotoket azzal , hogy kamu sztorit talalok ki.Ez csak egy feltett kerdes volt,.

APropo a mentosokkel volt ott ket rendor is, en hazafele setaltam volna ,de odahivtak.Beleneztek lampaval a szemembe , es azt allapitottak meg ,hogy drogot fogyasztottam.Igy berangattak a mentoautoba es leszijjaztak.Nekem ez volt furcsa, szerintem valakit kerestek, de az nem en voltam.Egesz este az agyon levoltam szijjazva.Es ebbol fakad a kerdes,hogy letezike hogy azert vittek be ,hogy csontra kiurithessek a cuccaim,hatha van valami nalam?

2018. ápr. 1. 15:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont engem ,nem az erdekel ,hogy mennyire tunik igazsagosnak a sztorim, csak a fo kerdes erdekel, hogy :Atlagos dolog-e az hogy minden cuccod csontra uritik(penztarca legeldugottab zsebet is.)?
2018. ápr. 1. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:

neeem kamu, a kérdező csak másképp bontja ki az igazságot...

egyébként kereshetnek szert, szir-szart

- lévén toxikológia! tudni kell MI ellen kell fellépni, mit kell gyógyítani.

2018. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hidd el vannak olyanok akik ide olyan kamu sztorikat rittyentenek.


Egyébként igen átlagos.

Aki olyan szinten adagolja magát túl legyen az alkohol vagy drog, akármi hogy be kell vinni a detoxba, mert ön és/vagy közveszélyes, annál nyilván nem akarják hogy bármi cucc is véletlen ott maradjon nála.


A történeted azért tűnik tök hihetetlennek, mert így max olyan embert visznek be akik bekattan a drogtól és őrjöng meg hasonlók, nem egy részegen andalgó embert.


"Igy berangattak a mentoautoba es leszijjaztak.Nekem ez volt furcsa, szerintem valakit kerestek, de az nem en voltam."


Ott voltak a rendőrök, kb 1 perc alatt leigazoltatnak és konstatálják hogy nem te vagy az akit keresnek.


Még mindig fenn tartom a véleményem hogy ez egy full kamu sztori. :D

2018. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod,engem csak ennyi erdekelt.A sztori 100÷ig igaz,van benne egy ket reszlet amit kihagytam mert az nem ide tartozik, es a kerdesemhez nem szukseges hogy kiegeszitse.
2018. ápr. 1. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A történet fura, de igen. Beteg átadáskor értékleltárt kell írni, mely egy formanyomtatvány. Mindent fel kell rá vezetni.
2018. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát gondolom azért kerestek nálad drogot hogy kitalálják mi a bajod? :D de ha meg meglopnak akkor meg jellenteni kell.
2018. ápr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!