Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintem a mentősök, ápolók...

Szerintem a mentősök, ápolók hivatása az egyik legnemesebb munka az életben, szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az autószerelőké.
2017. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tűzoltóké.
2017. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Mennyire hüle vagy! Hogy jött ez ide?


Igen, valóban. Én már csak tudom. Szerencsére olyan mentőssel még nem találkoztam, aki felületesen, lekezelően, vagy útközben röhögve végezte volna a munkáját. Hallottam ilyenről is. Minden elismerésem az övék.

Apumnál kellett többször is hívni őket. Innen a tapasztalat.

2017. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is,pont ápolónak fogok tanulni jövőre
2017. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2017. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
1-es vagyok. Nyilván csak vicceltem.
2017. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki hogy végzi.

Dolgoztam ápolóként, jól végeztem a munkám, bárkinek bármi baja volt, azonnal mentem. De lelkizni sosem tudtam, és nagyon ritkán volt örömöm magában az ápolásban.

Nem lennék elhivatott hosszútávon (bár szerencsére erről nem is volt szó, tapasztalatszerzésnek meg nagyon hasznos).

2017. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! A kérdező mentőápolóra gondolt. A kettő nem ugyanaz. Vagy te is mentős voltál? Nem egyértelmű.
2017. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is, plusz az orvosoké. Kár, hogy sokan közülük kiégnek, vagy nem veszik eléggé komolyan a munkájukat. Kórházban vagyok gyakorlaton, és sokszor elszomorít, hogy én tényleg szívvel-lélekkel teszem a dolgom úgy, hogy még pénzt sem kapok érte, miközben az osztályon dolgozó nővérek csak beszélgetnek, kávézgatnak és fél óránként lemennek cigizni.
2017. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Prizer válasza:
0%
ÁÁÁ! Hitvány egy banda az összes. Sajnos. Tisztelet a kivételnek azoknak akik szívből lélekből és emberségből végzik a dolgukat. Ki vannak égve?? Mitől??? Pl.megyünk SBO-ra és ordit a fiatal köcsög növér ránk hogy elege van! Miből???? Menjen haza kapálni!!!! Mentők: hát volt szerencsém 10 évig.... Soha többet! Rengeteg a léhűtő mégcsak Nem is szakápoló sehonnani ember a mentőautókon. Volt nálunk pl.öngyilkosságot megkísérelt emberke is állományban. Mit akar az beteg embereknél kérdem én?? Összefoglalva: egészségügy: nulla!!! Kerüld azokat az embereket!!!
2017. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!