Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap egy szórakozóhelyen...

Tegnap egy szórakozóhelyen meglőttek airsofttal. Sos mit csinaljak? 16/l

Figyelt kérdés
Tegnap meglottek airsofttal csak egy poloban voltam a polom atszakadt es csupa ver volt a hatam pedig sebes es nagyon faj. Ilyenkor mi a teendom? Szuleim sajnos tegnap utaztak el 4 napra. Mit tegyek mivel kezeljen?
2018. ápr. 8. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hivd fel a szüleidet
2018. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szórakozóhelyen voltál és ott baleset történt (ráadásul fegyverrel lövöldöznek), annak nincs következménye? Nem hívott senki mentőt, rendőrt, hanem hazaballagtál vállat vonva véres háttal?


Ez a kérdés így messze áll a hihetőtől.

2018. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
16 evesen ne jarj szorakozo helyre,es nem fognak hatbaloni. Meg talan szajba se.
2018. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most már késő bánat kb., hacsak nincs több tanúd is, akik vállalják, hogy tanúskodnak és elmesélik, mi történt. Ott helyben kellett volna felkeresned a biztonsági szolgálatot, a helyszín vezetőjét, a program szervezőjét. Kellett volna rendőrt hívni, mentőt is.


Most annyit tehetsz, hogy elmész orvoshoz, megvizsgáltatod magad, és kérsz tőle látleletet, amivel aztán elmész a rendőrségre és feljelentést teszel. Érdemes a helyet is felkeresni, lehet, hogy voltak tanúk vagy van videofelvétel. Nem is értem, miért nem szóltál tegnap senkinek.


Mindenképp menj el orvoshoz! Van ügyelet vasárnaponként, kórházban vagy más rendelőben, ahol fogadni fognak téged!!

2018. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapásból szólni kellett volna a biztonsági személyzetnek és mellé rendőrt hívni akár. (hogy ne csak ki legyenek tessékelve, hanem kapásból meglegyen az elkövető és adatai, meg az eszköz) Így egyfelől az ilyen sggfejeket nem engednék oda be ez után, másfelől lenne következménye a dolognak, harmadrészt pedig ki lehetne fizettetni velük (vagy hlye szüleikkel) a pólód árát, meg egyebek...


Most már kissé nehezebb meg több tököléssel jár a dolog.


De első körben kiírhatnád a hely facebook csoportjának a hírfolyamába, meg lehet, hogy nem te vagy az egyedüli.

2018. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen hazamentem mert akkora sokkban voltam es igen voltak ott barataim akik tudnanak tanuskodni, masodik valaszolo: miert talalnek ki ilyent? Ha tudnek kepet kuldeni megmutatnam:)
2018. ápr. 8. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem airsoft volt ha átszakadt a pólód és csupa vér lett a hátad. Tudom mert airsoftozok és lőttek már közelről nyakon DanWessonnal és se nem vér se nem szakadt ruha nem volt csak egy piros pötty.

Kezeld betadine-nal, tegyél rá gézt és egy nagyobb sebtapaszt, és tegyél panaszt a szórakozóhelyen, mondd mikor s hol történt hogy visszanézhéssék.

2018. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso: koszonom az ertelmes valaszt! Nagyjabol 1 meterrol lohetett meg. Az egyik srac abbol a tarsasagbol mondta hogy az viszont akkor en meg nemtudtam hogymi az (lany vagyon nem nagyon ertek az ilyenekhez) ha tudtam volna egybol elmegyek szolni.
2018. ápr. 8. 11:29
 9/9 anonim válasza:

A srác aki a társaságodban volt valószínűleg nem tudja megkülönböztetni az airsoftot az önvédelmi fegyverektől.

Az airsoft nem képes átszakítani egy ruha anyagot... Még ha 1 méterről is lőttek meg. Azt elhiszem, hogy megsebesített és piszkosul a fájt még a vért is. De egy 400 fps-es fegyver nem okoz komoly sérülést 1 méterről sem tapasztalatból tudom. Ráadásul, gondolom nem egy mesterlövész puskával hadonászott.


Szerintem valamilyen légfegyver lehetett.


És egyetértek ott helyben kellet volna kicsapni a balhét mert az elkövető elő nem kerül már.

2018. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!