Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatásos gyomortükrözést hol...

Altatásos gyomortükrözést hol csinálnak és mennyiért?

Figyelt kérdés
Természetesen, ha tudtok ajánlani konkrétan jó orvost, akkor annak örülnék. Sürgős lenne.

2018. ápr. 25. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Altatás nelkül is megcsinálják ingyen. Pár perces vizsgálat, minek hozzá altatás? Nem mondom, hogy kifejezetten kellemes volt, de annyira vészes sem. Az altatásnak mindig kockázata van. Én attól jobban félnék. Egyébként a vizsgalat nem fáj! Ha nem altatnak pár perc múlva megkapod az eredményt és mehetsz haza. Ha altatnak sokkal tovább tart az egész cirkusz. Megéri? Én egy óra múlva már biciklivel mentem vidáman a strandra. Ennyire volt nagy dolog.
2018. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én nagyon öklendezős vagyok, akár a fogkefe is meg tud öklendezni és van egy kis pánikbetegségem, és ha ledugnak a torkomon egy hosszú csövet lehet bepánikolok, olyan nem kapok levegőt érzés foghat el sajnos, ez nem hiszti, ez van nekem és nem tudok vele mit kezdeni. :(
2018. ápr. 25. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

klinikákon érdeklődj, hogy tb finanszírozottan csinálnak-e. illetve nekemk kisvárosi kiskórházban is csináltak bódításban (dormicummal -ehhez nem kell aneszteziológus), tehát konkrétan kiütöttek annyira, mintha rohadt sokat ittam volna... magamnál voltam, de nem emlékszem rá. Mondjuk legalább nem voltam tőle másnapos :)


De abszolút megértelek. Én nem vagyok pánikbeteg, és a 2. csak sima lidocain mellett ment, és... hát azt hittem, ott maradok. Életem első és eddig egyetlen pánikrohamához volt szerencsém közben.

2018. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
1. Vagyok. Én is pánikbeteg vagyok és simán végigcsinaltam. Olyan gyorsan megvan, hogy mire belánikolnál már vége is. Mindenki öklendezik ha lenyomnak a.torkán egy csövet. Ez vele jár. Ezért kell éhgyomorra menni. Levegőt meg fogsz kapni ne aggódj. Az olyan ösztönös dolog amit nem tudsz kikalcsolni. Mondjuk az orrod ne legyen bedugulva ha pánikolós vagy. De nem lesz semmi baj. Vészhelyzetben nem jön elő a pánikroham. Talasztalat. 2 durva műtétet csináltam végig pánikbetegként 1 hónap kórházzal. Semmi gond nem volt. Előtte el sem tudtam képzelni, hogy máshol töltsek egy éjszakát mert rosszul lettem. A végére rájöttem, hogy normális vagyok ☺ Hidd el valós vészhelyzetben nem lesz pánikrohamod. Nem lesz semmi baj....vágj bele. Utana meg büszke leszel magadra, hogy sikerült.
2018. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!