Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lidokain allergiában szenvedők...

Lidokain allergiában szenvedők, ti hogy éltetek át egy gyomortükrözést?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 16:44
 1/6 Dzseri ***** válasza:

van más hatóanyagú fájdalomcsillapító,

szólsz (de meg is kérdik, hogy allergiás vagy e rá) és adnak másfajtát

sebészeten, fogorvosnál stb. többféle fájdalomcsillapító van

2017. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lidokain nem fájdalomcsillapító.Én vénàsan kaptam Dormicum injekciót,így semmit nem tudok mondani milyen volt.Szerencsére.
2017. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dzseri ***** válasza:
ok, bocs, érzéstelenítő
2017. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már említettem neki,hogy allergiás vagyok a lidokainra,erre azt mondta,hogy nélküle fogja megcsinálni.Ezért kérdeztem,hogy van-e valakinek ilyen tapasztalata.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. júl. 16. 18:17
 5/6 anonim válasza:
Nem erre találták ki a Mesocaint?
2017. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hallottam még erről a szerről,de tegnap átestem a vizsgálaton.Nem volt fájdalmas,inkább kellemetlen,de csak akkor,amikor nyeni kellett az eszközt.Az csak harmadjára sikerült,de utána nem éreztem semmit sem.Pár büfi volt közben,meg a garaton való áthúzás volt rossz.Nem találtak semmit,egy nagyon minimális felmaródáson kívül,de a tünetek alapján jó leszek egy béltükrözésre is.
2017. júl. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!