Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászatra hogyan kell menni?

Nőgyógyászatra hogyan kell menni?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek. Szeretnék elmenni nőgyógyászatra, és eddig csak egyszer voltam de régen és nem emlékszem pontosan a menetére, akkor anyával mentem. Csak simán sétáljak be és húzzak sorszámot, vagy hogyan kell? És milyen iratokat vigyek magammal, azokat oda kell adni? Ha bementem be kell mutatkozni vagy hogyan kell elkezdni ezt az egészet? Nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek.
2018. ápr. 25. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Felhívod a rendelőt, időpontot kérsz.

2. elmész időpontra a rendelőbe, ahol a recepción közlöd, hogy időpontod van a nőgyógyásznál.

3. Odaadod a lakcím kártyádat, Tb kártyádat

4. Kapni fogsz egy sorszámot, amivel majd bemész a dokihoz.

2018. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, nálunk időpontot kell kerni, ha holnap kérnék, kapnék május közepére.

Taj kártya legyen nálad, gondolom a szemelyi, lakcím az amugyis nalad szokott lenni. Bar tolem TAJ-on kivul sosem kértek meg mast.

Koszonj egy Jo napot kívánokkal, en nem szoktam bemutatkozni, bekerik elotte a taj kartyat, es nev szerint hivnak be.

2018. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj hogy HPV gyanús a dolog, és szerintem minél előbb mennem kéne, és mi van ha csak egy hónappal később kapok időpontot?? Nagyon aggódom
2018. ápr. 25. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hétfőn hívtam a nőgyógyászt, szerdára már kaptam is időpontot.
2018. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!