Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sanaplasma. Köko terminál...

Kérdezi kérdése:

Sanaplasma. Köko terminál vqlaki tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma voltam a Kökiben, plazma adáson. És az egyik vénám eldurra t, szóval kétszer szúrtak. Ilyenkor nem fizetik ki kétszer a szúrást?


Köszi a válaszokat.



#vér #szúrás #KÖKI #Sanaplaama
2018. ápr. 26. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem értek hozzá, de szerintem tuti nem.

Szerintem nem a szurik száma után fizetnek, hanem a leadott mennyiség után...

logika...

2018. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, logikusan így lenne de most voltam másodszor és elsőre nem sikerült mind levenni a plazmát, de attól függetlenül kifizették a teljes összeget.

Azért köszi a választ.

2018. ápr. 26. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy úgy. Hát azt nem tudom akkor.
2018. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! 35-szörös donoruk vagyok, de csak a pénzért járok ki hozzájuk, a körülmények eléggé borzasztóak. Nagyon sokan járnak oda plazmázni, ennek ellenére kis létszámú csapat dolgozik ott, általában 2 ápoló van állandóan arra a sok donorra szúrni, 1 ember a recepción donorokat fogadni/lemérni az állapotukat/kifizetni őket és 1 ápolójuk az orvosiból rohangálni szúrni, merthogy az orvosaik sorra mondanak fel, de az ápolójuk is.


Katasztrófa az egész. Évente 45 alkalommal lehet menni, arra a maradék 10-re még elmegyek, de utána váltok a Blaha Plazmára.

2018. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!