Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy gyerekorvost, aki direkt...

Egy gyerekorvost, aki direkt tönkre akar tenni, ott lehet hagyni, ha még nem vagy 18?

Figyelt kérdés

Most már persze elmúltam.

De kamaszkpromban teljesen kicsinált az a nő. Ilyeneket talált ki, hogy anorexiás vagyok, vigyenek pszichiátethez. Nem csukta be az ajtót, amikor vizsgált. Kiröhögött, mert menstruáltam és nem tudtam neki pisis mintát adni stb.

Nem vett komolyan, amikor beteg voltam. Volt, hogy le kellett mennem külön az ügyeletre, mert nem vette komolyan a kullancsos fertőzésemet, pedig a nyirokcsomóim os bedagadtak stb.

De a szüleimnek hiába sírtam, meg kb. semmi beleszólást nem hagytak az egészségügyi dolgaimba 18 alatt.


2018. máj. 1. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés? 18 éves vagy. Törvény szerint elvileg felnőtt. Már nem is szabadna járnod gyerekorvoshoz. Tessék átmenni egy felnőtt rendelőbe, és ott választani körzeti doktort.
2018. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is tartozol már gyerekorvoshoz. Bemész a felnőtt rendelőbe, és megkérdezed az egyik nővért, hogy a lakóhelyed szerint melyik háziorvoshoz tartozol? Megnézed a rendelését, és elmész rendelés időben hozzá, és megbeszéled vele az átjelentkezést. Ennyi az egész.
2018. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legutóbb még 15 éves voltál, és hetente legalább egyszer panaszkodtál, hogy a gyerekorvosod anorexiásnak hisz.
2018. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!