Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az elektrofiziológiai vizsgála...

Az elektrofiziológiai vizsgálat hogyan zajlik? Fájdalmas? Mindent le kell venni magunkról? Ha tudsz segíts kérlek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, pedig már túl vagyok egy gerincműtéten. És olvasgattam a neten, hogy hogyan zajlik, de olyantól szeretném megtudni aki már volt ilyenen. A vizsgálat maga az a műtőben zajlik? Le kell venni mindent? Napról-napra jobban tartok tőle....
2010. jún. 14. 23:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta. Ha vkit esetleg érdekelne, hogy milyen: Fájdalmas. Minden "áramütést" érzel és amikor a csöveket nyomják fel, nah az a legszörnyűbb. Olyan mintha a gerincedben történne az egész. Utána 3órán keresztül nem állhatsz lábra. Amikor utána lábra állsz akkor meg fáj és feszít. Utána 2 hétig kímélned kell magad. Röviden ennyi...
2010. júl. 9. 22:58
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szeretnék tőled párat kérdezni, mert előttem most áll ez a dolog, és kicsit félek. Azt mondod fáj... adnak vmi fájdalomcsillapítót, akár oda, ahova a katéter megy? Lehet hülye kérdés, levetkőztetik az embert, ha igen mennyire (én borzasztó fázós vagyok). Mennyi ideig tartott a dolog? Közben beszéltek veled az orvosok? Utána mennyi ideig volt érzékeny a katéter helye? MOndjuk másnap már lehet sétálni, ilyesmi? mert a munka ugye megy tovább...

előre is köszi, ha válaszolsz

2011. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!