Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Azt hiszi a háziorvosom, hogy...

Azt hiszi a háziorvosom, hogy abortuszom volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly hetekig rosszul voltam, hánytam, tényleg nagyon rosszul voltam. A szüleim meg folyamatosan bántottak, hogy csak lógós vagyok, ezért nem mentem vele sokszor orvoshoz, de így is hetente ott voltam.

Na szóval utoljára elmpndtam, hogy mi van, hetek óta hányok. Ekkor elküldött, hogy vegyek terhességi tesztet, meg menhek vissza 3 nap múlva. Azóta sem jártam ott.

Közben meg elmentem a kórházba és ott kiderült, mi bajom.

De ő ezt terjeszti és visszahallottam is.


2018. máj. 24. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán fel is jelenthetnéd,őt elv. tartja az orvosi titoktartás!
2018. máj. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be hozzá a kórházi zárójelentés egyik példányát, mert az az övé. Aztán tedd szóvá, hogy fel fogod jelenteni, mert megszegte az orvosi titoktartást.
2018. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megteszem majd.

Úgyis le fogja tagadni. Meg azzal, hogy engem elküldött, hogy vegyek tesztet, még nem következik az abortusz. Azért nementem vissza, mert csak rosszabbul lettem, így bentem a kórházba.

2018. máj. 24. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: mindenképp válts háziorvost! Nem érdemel több bizalmat.
2018. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

És ugyan kinek terjeszti???


Amúgy nem neked volt végül "veseelégtelenséged"?

S nem téged nem engednek orvoshoz a szüleid?

2018. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy pár száz fős faluban???? Abhol mindenki ismer mindenkit??? A nőnek egy osztályba jártam a lányával, az asszisztense meg szomszédom? Utóbbitól hallottam vissza.


Nem, nem én vagyok az.

2018. máj. 24. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Tettél valamit?
2018. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!