Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a cukorbetegellátás...

Milyen a cukorbetegellátás svájcban?

Figyelt kérdés
Cukorbeteg vagyok 16éves és apukám svájcban dolgozik és volt már arról szó hogy énis kimegyek de nemtudjuk hol kéne megtudakolnunk hogy mégis milyen procedúrával kell számolni és mennyi is a támogatás mértéke. Válaszodat előre köszönöm.

2018. máj. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó olvasgatást - apud nyilván beszéli legalább a Hochdeutschot, vagy valamelyik nyelvet (akár angolt), ő megérti majd :)
2018. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy Krankenkassénál fel kell tüntetni, hogy krónikus betegséged van, a támogatás mértéke pedig (nem olvastam el a cikket, nem tudom- van-e) kantonfüggő.
2018. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, hogy mennyi időre mennél?

Az apád biztosítása rád is kiterjedne? - ezt mondjuk neki kéne ott megkérdeznie

2018. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és családegyesítést tervezünk mert anyám meghalt és így valahol lennem kell, jelenleg apukám nővérével vagyok :')
2018. máj. 27. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!