Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Polip lehet megint az orromban?

Polip lehet megint az orromban?

Figyelt kérdés

20/F


Sziasztok!

Ez úgy kezdődött, hogy nehezen fújtam a jobb orrlyukamon. Elmentem orr-fül gégészhez, és megállapították, hogy polip van az orromban.

2016. Júniusban voltam orrpolip műtéten. Meglepő az, hogy nem is foglalkoztam vele, hogy milyen lesz az altatás. Úgy keltem fel, hogy homályos volt körülöttem minden, aztán vissza aludtam, és aztán fel keltem és a szobámon voltam. Én mindjárt szét szedtem magam, mindjárt észnél voltam.


Néha nehezen fújok a ball orrlyukamon. A dédmamámnak ugyanez volt, és kétszer műtétték őt, benne van a génekben. Most nem tudom mit csináljak. Egyszer jobb egyszer nem. Én már félek menni, az altatástól már félnék.


Mit csináljak? Vélemény? Tapasztalat?


2018. jún. 1. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb 14 évesen kitalálták nekem is, hogy az van, azért nem kapok levegőt rendesen.Akkor ez nem lett műtve, mert nem akartam. 18 év múlva minden ugyanaz, egyik orrlukam hol eldugul, hol nem, 3 éve elmentem dokihoz, hogy akkor rendbetegyem a dolgokat, erre közölte, hogy nincs is és még csak azt sem hiszi el, hogy volt. Erről ennyit.

Műtétnek akkor van értelme, ha nagymértékű, viszont sokaknak kiújul.

2018. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs orrsövény ferdülésed?
2018. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!