Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha végbél vizsgálatra szeretné...

Ha végbél vizsgálatra szeretnék menni urológushoz mire számítsak? 16/L

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért is mennél Urológushoz végbélvizsgálatra?. Az urológus a vizelettel és a nemi szervekkel foglalkozik.


Háziorvoshoz menj majd ő tovább küld. Ha sebészeti gond van akkor sebészhez, ha emésztőrendszeri akkor gasztroenterológushoz.

2018. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Végbélvizsgálatra sebészetre kell menni, ott megnézik és ha komolyabb baj van, adnak beutalót proktológiára. Nekem sebész megnézte és kenőcsöt írt fel.
2018. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Végbél vizsgálatra proktologushoz kell menned nem sebészetre pláne nem urologushoz.
2018. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk sebészethez tartozik, proktológushoz ők adnak beutalót ha súlyosabb az eset.
2018. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szenes43 ***** válasza:
0%
Én tudom hogy nem attól olyan de a doki meg az asszisztens csaj csak összenéz.
2018. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó kis kamu, de hülye is vagy mellé.
2018. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Háziorvos gasztroenterológushoz ad beutalót, ott elmondják, hogy előtte nap csak reggelizhetsz, Délben levesnek csak a levét eheted meg, ezután csak sok folyadékot lehet inni. Időpontra oda mész, beöntést adnak, aztán megcsinálják. Nem fáj.
2018. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!