Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Okozhat aranyér ilyen tünetet?

Okozhat aranyér ilyen tünetet?

Figyelt kérdés

Egy hete éreztem hogy csíp,ég,szúr odalent. Tettem be kúpot,ez az erzes 2 nap alatt el is mult.Viszont azota folyamatosan késztetést erzek,mintha menni kellene wc-re. És nyomás érzést,ami nem szűnik. Kidudorodik egy kis csomó,ami nem fáj,de ha probalom vissza tolni nagyon érzékeny.

Nagyon kellemetlen,nem tudok neki tűrni.

Holnap megyek sebészetre,nézzenek meg.

22 éves lány vagyok. Bizakodom,hogy semmi komoly.

Volt esetleg valakinek ilyen?



2018. ápr. 5. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, ez bizony aranyér, aranyeres vénatágulat, sőt tágulatok feltehetően, mert a székelési inger arra utal, hogy az ánusztól beljebb a végbélben is vannak tágulatok, amik ingerlik a bélfalat. Az egész azonban nyilván nem most alakult ki, hanem jóval korábban és éveken át fennálló ürítési gondokra mutat.
2018. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál. Akut végbélnyílás fissura a diagnózis. 10 napig kúpot kell használnom.remélem hamar elmúlik
2018. ápr. 6. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!