Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találok ilyen végzettségű...

Hol találok ilyen végzettségű "Orvos"/professzor-t?

Figyelt kérdés
Lenne egy igen érdekes különleges, egyáltalán nem hétköznapi problémám, arról anyagok és felvételek, amire még a legnagyobb elérhető orvosok se tudnak válaszolni [Honvéd kórház/Bethesda gyermekkórház/Heim Pál gyermekkórház]. és egy olyan Orvos-t keresnék, aki foglalkozik különleges esetekkel, meg tudja rá találni a magyarázatot és esetleg mélyebb átfogóbb vizsgálatokat tudna csinálni. Mivel ritka problémáról van szó, és csak nagyon kevés emberről tudok az országban aki ilyennel rendelkezik mint én, ezért megpróbáltam magamat minnél jobban vizsgálni ahogy csak tudtam házilag pl feljegyzések, megfigyelések, mindent amit csak lehetett leírtam. Ha van ilyen klinika ahol különlegesen ilyen ritka esetekkel foglalkoznak kutatnak, még az is szóba jöhet, kigyűjtöm rá a pénzt. A probléma húgyúti szerveket érinti, konkrétabban néha megjelenő véres vizelet, ondó megjelenése, és erős húgyhólyag felől (vagy talán bél) érkező fájdalmak. Szóval egy olyan embert keresnék akik ezzel foglalkoznak egy magasabb szinten. A legjobb az lenne, ha egy Magyar ilyen foglalkozású embert tudnátok ajánlani, vagy külföldön élő Magyar-t, de ha nagyon nincs még külföldi is jó csak kellemesebb, ha választékosan tudom kifejezni magam, és nem angolul megpróbálni vagy németül elnyögni. Valamilyen célom a saját meggyógyulásomon kívül az is lenne, hogy ezt az ismeretlen problémát megválaszoltassam, és tudjak segíteni azoknak akik ugyanúgy ilyennel szenvednek és nem tudják meggyógyítani, mert olyan ritka. Kapjanak választ, amit megpróbálnék eljuttatni hozzájuk, ha sikerülne megtalálni rajtam és felgyógyítani belőle. Ténylegesen komoly válaszokat várok, olyan emberektől akik otthon vannak az ilyen témákban, mivel sok munka idő és erőfeszítést fektettem bele már most is, előre is köszönöm!

2018. jún. 11. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni Klinikán van olyan részleg, ami kifejezetten ritka betegségekkel foglalkozik.
2018. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jesszusom ezt a regényt két jól megfogalmazott mondattal is ki lehetne váltani.

Véres ondó/vizelet probléma, urológia, aztán kiderül hogy vesekő okozza vagy daganat, vagy más. Ha daganat, akkor onkológia. De nem kell ennyire túlkomplikálni.

2018. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jézus ezt az ömlengést...


Menj be az első urológiára és ha nem tudnak mit kezdeni veled, akkor valószínűleg megmondják merre tovább.

2018. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak, mindenképpen elnézek oda! :)

Azért írtam ilyen komplikáltan, amiért elnézést, de szerettem volna minnél pontosabban leírni. Onkológián, ultrahangon négyszer, vizelet és ondó vizsgálaton kétszer voltam és még egy CT vizsgálaton is voltam már ami kifejezetten a szervek részletes feltérképezése volt és ott sem találtak semmit, a létező majdnem összes vizsgálaton átesve még mindig nem tudták megmondani mitől lehet, ezért írtam ilyen terjedelmesen és kiemelve, hogy nem egy egyszerű hanem ritka betegség. Neves helyeken 2 évnyi vizsgálat után sem. De persze értem, hogy tömörebben kéne fogalmazzak, és igazad is van, csak szeretek terjedelmesen írni. :)

2018. jún. 11. 21:17
 5/8 A kérdező kommentje:
az urológia letett róla, azt mondta nekem az összes elérhető urológus, hogy nem tudnak ezek a vizsgálatok után mit kezdeni velem és elhessegettek.. Ezért gondoltam, hogy egy új magasabb szinten próbálok keresni utána.
2018. jún. 11. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Kaptál antibiotikumot?

(mert ha véres a vizelet)

2018. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell kisregényt írni, senki nem kíváncsi rá.


Három mondat és le van a gond :)

2018. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem kaptam, nem tudtak felírni semmit akármennyire kértem.

Persze, ezzel egyet értek senki sem kíváncsi rá, csak szerettem volna pontosan megfogalmazni és ennyi, nem akartam, hogy félre értsék :)

2018. jún. 12. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!