Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kb.1 hónapos terhes vagyok de...

Kb.1 hónapos terhes vagyok de reggel arra ébredtem hogy vérzem és távozott tőlem valami véres rög azóta nem vérzem csak kicsit meg már nem is fáj Akkor most elvetéltem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye egy kamu kérdés.

Ha én 1 hónapos terhesen vérezni kezdenék ami még fáj is azonnal orvoshoz mennék és nem idegen embereket kérdezgetnék hogy terhes vagyok-e még.

Jobb is ha nem lesz gyereked.

2018. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Uramisten, ha velem ilyen történne rögtön mennék be a kórházba. Megmondom őszintén neked, teljesen úgy jött le a kérdésedből, hogy te örülnél is neki ha elvetélnél. Komolyan mondom, és ilyenekből lesz anyuka.
2018. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kepzeld van már egy kislányom és azonnal hívtam az orvost de csak holnapra kaptam időpontot Nem tudom miért kell bunkós kod ni mikor normálisan tettem fel egy kérdést
2018. jún. 25. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem hívni kell az orvost hanem bemenni a kórházba ott azonnal ellátnak. Hogy lehet ilyen kevés agyad.
2018. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nagyon nem elég az, hogy másnap bemész. Perceken is múlhat. És mi van, ha elvetéltél? Ha már van egy gyereked, igazán tudnod kéne, hogy azonnal kórház, ha vérzel és fáj.
2018. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapos terhesség NEM LÉTEZIK, mivel 6-7. hét előtt nincs mit nézzen a doki, okostojás.
2018. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!