Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz menjek, fenék...

Milyen orvoshoz menjek, fenék viszketéssel?

Figyelt kérdés
Volt egy igen kellemetlen urológiai problémám. Azzal együtt járt ezt a viszkető érzés az ánuszom körül is. Ámbár nem ezzel mentem urológushoz, viszont mindenféle nemi betegségre szedtem gyógyszert, és legalább 4-5 hónapig antibiotiukumot. Sajna a komolyabb problémám is csak később, pszichológiai segítséggel múlt el, viszont ez a fenék viszketés egyre zavaróbb. Nem tudom, hogy Urológushoz kéne-e mennem vele, vagy inkább Bőr- és Nemibeteg Gondozóba? Ez utóbbi inkább preferálnám. Az Urológus már kétségbe volt esve mikor a másik gonddal jártam hozzá. Vagy mit próbáljak ki? Higiéniai okok kizárva, diéta sem változott. Csak viszketés semmi más panasz.
2018. jún. 27. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek mennél fenékproblémával urológushoz?
2018. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gasztroenterológus, proktológus, bőrgyógyász ezek közül bármelyik jó lehet


urológushoz ne menj evvel, mivel, ez a lyuk egyel odébb van, de a farpofáid is, ha ott viszketne.

2018. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!