Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keresztszalag pótlás. Dr...

Keresztszalag pótlás. Dr Knoll Zsoltról mi a véleményetek? Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira jó, mint amilyennek mondják? Csak mert néhol lehet olvasni róla szóló, egészen elrettentő történeteket is, amellett hogy hazánkban egyedülálló technikával műt. Akit keresztszalag pótlással műtött, annak mi a tapasztalata?

2018. júl. 2. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár nem friss a kérdés, válaszolok. Hátha valaki másnak segít.

Knoll jó orvos, szakmailag nagyon erős (engem is ő műtött), de van egy olyan stílusa, ami igencsak bicskanyitogató.

Ezt ő maga is elmondja, hogy öntörvényű.

Nagyképű (ok, van is mire), de a műtét után kiszolgáltatott helyzetben vagy, lelkileg sem épp a toppon.

Nem mindenki tudja ezt ilyen helyzetben elviselni és tolerálni.

Kérdésekre ímmel-ámmal válaszol, magától semmiről nem tájékoztat.

(Nekem a neten kellett utána olvasnom, hogy pontosan hogyan műtött.)

Kontrollon csak annyit mondott, hogy: "ez egy bonyolult műtét volt, a csontot is vágni kellett".

A lényeg: szakmailag nagyon jó, de nem emberséges és nem együttérző.

Ha ezeket tudom róla, akkor mást választok, annak ellenére is, hogy a műtét jól sikerült.

A műtétem nagyon sokba került és felháborítónak tartom, hogy magánellátásban ilyet megenged magának.

Ezt a stílust, amit képvisel, még állami szférában sem tartom elfogadhatónak.

Mindenki ennek tekintetében döntsön mellette (vagy ellene), pláne, ha fizet is nem kevés pénzt érte.

2022. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!