Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van-e valamilyen következménye...

Van-e valamilyen következménye annak, ha nem megyek többet pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem, akihez eddig jártam magánrendelésen nyugdíjba megy, sajnos, még egy nagyon kevés gyógyszert szednem kell. Ha nem megyek máshoz nyomon követik? Köteleznek-e rá?

2018. júl. 7. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem köteleznek rá, de a saját érdekedben nem ártana folytatni egy másik dokival.
2018. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pszichiátereddel kell ezt megbeszélni. Ha egy folyamat közben kilépsz,noha az orvosod azt mondja, ne hagyd abba, annak igen, lehetnek rossz következményei.
2018. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ eddig mennyit segített ez a pszichiáter.
2018. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már milyen következményre gondolsz (?) ha ön és közveszélyes vagy akkor előbb vagy utóbb mész a böribe, valami könnyített helyre, hivatkoznak majd a betegségedre, de élhetsz életed végéig egy cellába és varrhatod Kalocsán a szép terítőket.
2018. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ön- és közveszélyes. De volt egyszer egy összecsúszásom, amivel kórházba mentem - önként.
2018. júl. 7. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Börtönmissziós szolgálatot keressél fel, amennyiben ilyen irányú gondjaid is voltak... egyházakban érdemes érdeklődni.
2018. júl. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ide vonatkozó törvényekre voltam kíváncsi. (Kötelezhetnek-e rá?)
2018. júl. 8. 09:32
 8/9 szenes43 ***** válasza:
100%
Nem! A nyilvántartott ambuláns betegek után sincs kapacitás hogy hogy felkeressék. Esetleg egyszer felhívnak telefonon és annyi. Akkor köteleznek ha ön és közveszélyes lennél.A gyógyszered elfogy majd felkeresed őket.
2018. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2018. júl. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!