Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akarok menni pszichiáterh...

Most akarok menni pszichiáterhez és 1 hónapja hagytam abba a drogozást, ha elmondom neki annak lehet valamilyen következménye?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne hogy jegyzésre kerül -e valahol?

Magánrendelésre akarok menni.


2015. jún. 16. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi következménye nem lesz jogilag. De fontos lenne elmondanod, mert a pszichiáter első dolga lesz, hogy felír neked valami legális drogot, és jó lenne nem szétcsapni a szívedet, a májadat és a vesédet, hagyni, hogy kiürüljön a régi dolog, mielőtt újakat tömnek beléd.


Miért nem pszichológushoz mész, aki érdemben foglalkozna a problémáiddal és pszichoterápiával, kemikáliák nélkül, a gyógyulásodat segítené elő, ahelyett, hogy villámgyorsan gyógyszerfüggővé tesz téged?

2015. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felírhat nekem legális drogokat,de majd azt én eldöntöm hogy beszedem-e :) Ha már abbahagytam,nem akarok egyik drogról a másikra áttérni,szóval én nem fogok semmit szedni,azért pszichiáterhez megyek mert a bajommal nem foglalkozik pszichológus szerintem küldene is pszichiáterhez.Köszi a válaszod :)
2015. jún. 17. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A pszichológus akkor foglalkozik veled, ha kiképzett terapeuta, egyébként nem az a dolga.
2015. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez menj, és mondj el neki mindent. Ettől függ, milyen gyógyszert ír fel. Mert nagyon nem mindegy.
2015. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!