Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem tart meg a fél lábam?

Miért nem tart meg a fél lábam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom a kérdést rosszul fogalmaztam meg, de most nem ez a lényeg. Lenne egy kérésem/kérdésem felétek. Tegnap reggel 9:30-tól egészen este 11-ig dolgoztam konyhán 1-2 szünettel.Nem is ezzel lenne baj, hanem az, hohy ma délután áltam volna rá a ball lábamra és egyszerüen nem tartott meg. Se nem fáj, nem.is zsibbadt el és ha ülöm ugyan úgy hajlik , feszül .. magyarán jól van. De ha rá állok semmi.esek össze. Mivel dobos vagyok ez nagy hátrány is ezért kérfezlek titeket is. Leghamarabb holnap reggel tudok orvosboz jutni. De attól a válaszaitokat is nagyon várom..

További szép estét!



2018. júl. 8. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!