Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitól zsibbad időnként a bal...

Mitól zsibbad időnként a bal lábam? Már 4 hónapja tart, neurológusnál jártam, mindent rendben talált. A vérképem is jó.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár gerinc sérv is lehet. Egy MRI vizsgálat ki tudja mutatni.
2016. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a bal talpamban idegsérülés keletkezett és azon a részen zsibbadt főleg éjjelente hónapokig. Életem során fokozatosan alakult ki ez az idegsérülés. Kb. 18 évesen sokáig guggolva szereltem valamit, ekkor zsibbadt el először és napokra. Majd évek múlva egy hosszú motorozás után a motor rezgésétől. Majd egy 50 km-es kerékpártúrán a pedál nyomta egy vékony talpú cipőn át. Ekkor több hónapos zsibbadás kezdődött.

Az interneten akadtam rá a Milgamma N lágy kapszulára, ebből kipróbáltam egy 20 db-osat. Nem hittem benne hogy bármit is segít, de kellemesen csalódtam. Mert mindössze egy hét szedés után megszűnt a zsibbadás és annak tovább terjedése. Néha éjjel ma is érzek egy nagyon jelentéktelen kis emlékeztetőt arra hogy valamikor ijesztően terjedt ott a zsibbadás, de ez tényleg jelentéktelen. Valószínű nem csak 1 hétig kellett volna szednem hanem ahogy az interneten írják 3 hét múlva szokott eredményt hozni. De így is elégedettséget okozott.

2016. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese, jó reklám volt
2016. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az interneten akadtam rá a Milgamma N lágy kapszulára".

De a gyógyszertárban vettem. Tehát félreértés ne legyen, nem internetről rendeltem.

# 3: Köszönöm az elismerést, de nincs érdekem a gyógyszeriparban.

2016. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!