Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan tudja az orvos vizsgála...

Honnan tudja az orvos vizsgálat nélkül, hogy mivan velem?

Figyelt kérdés
Eltörött a bokám elmentem orvoshoz begipszelték középen kettévágták másnap megint mentem ellenőrzésre. Annyi volt az ellenőrzés hogy vártam 2 órát az ügyeleten behívtak leültettek rátekertek 2 kör gipszet a lábamra kaptam egy pappírt és hazajöhettem. A pappíron az ált hogy nincs duzzanat se kév meg ilyenek de ezt honnan tudja?Annyi hogy egy csávó rátekert a gipszemre még1 réteget abbol ezt soha sem tudja meg...
2010. jún. 18. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig tudtam hogy hülyék az orvosok.
2010. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy eltörörtt, akkor az első alkalommal csináltak egy röntgent is. Azért vágták föl a gipszet, hogyha még dagad a bokád, akkor legyen helye.Másodszor átgipszelték rendesen, mert nem volt duzzanat, tehát már nem kell helyet hagyni. Semmi gond ezzel, másodszorra anyi volt a vizsgálat, hogy a duzzanatot nézzék.
2010. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Énezt mind tudom de honnantudják hogy nincs e duzzanat?

Mert megse nézte rendesen nemis láttam h ránézettvolna a gipszemre hogy mennyire nyúlott...

2010. jún. 19. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha lett volna duzzanat meg gyulladás, akkor az fájna neked legalábbis kellemetlen lenne. Mivel te nem jeleztél ezirányú dolgot, ebből kikövetkeztették.
2010. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon be lett volna dagadva, akkor ki lett volna nyílva a gipszed és szorított volna.
2010. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!