Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elsősegély tanfolyamon kötelez...

Elsősegély tanfolyamon kötelező mással gyakorolnom illetve mivan ha nem sikerül az újra èlesztès?

Figyelt kérdés
Tényleg nem engednek el addig amíg nem sikerül? Budapesten melyik vizsgakozpontnal nem kérik az újra èlesztèst?

2018. júl. 18. 15:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
most fogok majd menni valamikor..de nagyon félek hogy nem fog menni tanfolyamon az ujra élesztés és ciki lesz. elmondanátok hogyan zajlik és milyen?
2018. júl. 18. 18:39
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a tanfolyam ahol megtanítják. A tanfolyamon nem ciki nem tudni. Nem kérdezni ciki. Meg hülyének maradni. Hidd el nem te leszel az egyetlen aki ilyet még nem csinált babával.
2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Értem. De nehéz?
2018. júl. 18. 23:13
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a TANFOLYAMON mind megtanultad... vagy nem jártál akkor tanfolyamra.
2018. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

nem értem, hogy ezt most miért írod?

érdeklődöm továbbra is a budapesti vizsgahelyekről!

2018. júl. 19. 13:55
 16/22 anonim ***** válasza:

Leírtam a 7-es hozzászólásban....


Aki szellemileg nem fogyatékos az meg tudja csinálni simán.

2018. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
akkor mégis miért mondják hogy ennyire nehéz?
2018. júl. 19. 16:24
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja? Az egész jogsi talán legkönnyebb része. Persze, kell rá tanulni, de ha "annyi eszed van, mint egy féldöglött tyúknak (volt matektanárom kedvenc mondása volt)", akkor menni fog.
2018. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

készültetek rá bármennyit?

tanfolyamon nektek mit kellett csinálni utolso válaszolo?

2018. júl. 19. 19:56
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, készültünk. Az előadásokon gyakoroltunk, plusz kaptunk kölcsön könyveket, én elolvastam az egészet (érdekel a téma, és ki tudja, mikor lesz rá szükség). A tanfolyamon mindent begyakoroltunk (újraélesztés, stabil oldal, kötözések, bukósisak eltávolítás, Heimlich- és Rautek-féle műfogás, egyéb teendők baleset esetén. Pl van olyan tétel vizsgán, hogy egy autó villanyoszlopnak ütközött, a sofőr a kormányra dőlt és eszméletlen. Mit tesz ön ilyenkor?), otthon olvastam és gyakoroltam, aztán mentem vizsgázni. Összességében nem nehéz.
2018. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!