Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek fiatal korban gáz...

Szerintetek fiatal korban gáz az aranyér? Mennyire zavarja a férfiakat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, de orvoshoz kell menni vele.
2010. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudják meg.
2010. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem tudják meg?
2010. jún. 19. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


képért bocsesz, de a wiki tűnt az első normális oldalnak. ha rólad van szó, mindenképp vedd komolyan!

2010. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem vészes szerencsére. De egy kicsit kilóg, és esztétikailag nem szép. Arra éppen elég, hogy az önbizalmamat megcsappancsa.
2010. jún. 19. 10:26
 6/9 anonim ***** válasza:
honnan tudod, h megáll majd a növekedésben? nem érted, h a megelőzéssel nagy problémát előzhetsz meg?
2010. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem azt jelenti, hogy ha nem szívesen mennék orvoshoz, hogy

elhanyagolom a problémát. Ellenkezőleg. Mindent kipróbáltam a témában amit csak kilehetett. Gyógyteákat ittam, több gyümölcsöt ettem, többet sportoltam.

Nem vérzik, nem fáj.

De egy közeli ismerősöm (lány 23 éves), elment egy orvoshoz, ő is hasonló problémával. Neki hozzányúltak, elfertőződött. Kitalálták neki, hogy nem is aranyér, hanem

egy másik végbéltáji megbetegedés, és most már az oldalán

vágtak ki egy lyukat és oda megy ki a cuccos. 23 évesen az életét tették tönkre. Nekem is vannak orvos ismerőseim, középsuliból tudom, hogy nem igazán voltak azok a lelkiismeretes típusú diákok, és csak azért mentek orvosnak, mert anyuci vagy apuci is az, és így ők is annak

mentek. És örültek, ha a vizsgákon a kettest megkapták.

2010. jún. 19. 10:38
 8/9 anonim válasza:

Megértem a félelmeid, de akkor is csak azt tudom tanácsolni hogy keress olyan orvost, akit sokan ajánlanak, jó vele a tapasztalat.


Nekem is volt aranyerem (kb 20éves koromban), és bár együtt lehet élni vele, hidd el nem olyan jó. A legkisebb megerőltetéstől is súlyosbodhat (amikor már igazán viszket, vérzik, fáj) és akkor azt fogod gondolni, hogy inkább rászántad volna magad a nem túl komoly műtétre.


Szóval szerintem sem kapkodd el, de ne csak húzd az időt, hanem keress egy igazán jó orvost, és amint megvan, azonnal menj is el hozzá.

2010. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok.
2010. jún. 19. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!