Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol érdemes elkezdeni a...

Hol érdemes elkezdeni a rezidensképzést?

Figyelt kérdés
Mármint melyik városokban, kórházakban (aneszt érdekel elsősorban).

2018. júl. 25. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami forgalmas, nagy kórházban (megyei kórházak)
2018. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező LOL... :-D


Hát baromi sokmindentől függ, hogy neked mi a jó. De Székesfehérvár nem rossz például, ha kell elvileg nővérszállón szállást is tudnak adni, vagy támogatást albérlethez. Elküldöm priviben az osztályvezető email címét. Az egyetlen probléma az lehet, hogy rohadt sokan vannak, nem tudom, hogy a főorvosasszony akar-e embert felvenni.

2018. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Olyan helyre akarok menni, ahol tanítanak is az orvosok, anélkül hogy pitiznem kéne. Szorgalmasnak és lelkesnek gondolom magam, de ahhoz nincs kedvem, hogy könyörögjek, hogy ugyan foglalkozzatok már velem.
2018. júl. 26. 05:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagy forgalmú vidéki megyei kórházban vagyok, szintén anesztes rezidens, ösztöndíjjal kerültem ide, a kórház havi ösztöndíjat is ad, úgyhogy ezzel baromi jól jártam. Tanítanak is, és figyelnek rám, plusz van 1-2 nagynév itt az osztályon, akiktől szintén sokat tanultam. Viszonylag könnyen fel is vettek mert orvoshiánnyal küzdenek. Küldök majd infót priviben, ha érdekel. :)
2018. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam!
2018. júl. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!