Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vácon melyik háziorvoshoz...

Vácon melyik háziorvoshoz érdemes járni?

Figyelt kérdés
Szeretnék orvost váltani, vidéki orvosról vácira. Melyik háziorvosoknál érdemes próbálkozni? Sajnos a mostani orvosom nem igazán beteg/emberbarát.

2018. jún. 21. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Váci lakosnak kellene lenned, másképp nem fog menni. De amúgy csak és kizárólag Dr Hajmer Viktória!!!!! Imádjuk!
2018. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Reménykedek, hogy lesz olyan orvos, ahová így is beférek. Igaz, nem kötelező neki így vállalnia, de nem kizáró ok.

Köszönöm a tippet!

2018. jún. 21. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2018. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én váci vagyok, és nem hiszem, hogy beférsz, mert engem a gyerekorvostól is hónapokba telt, mire átvettek a felnőtthöz. Egyébként Ördögh Emeséhez kerültem. De váci lakosnak kéne lenned ehhez.
2018. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én két orvost tudok ajánlani:

Az egyik Dr. Szűcs Barnabás, ő a Zrínyi utcában rendel, a rendőrséghez közel; csak rengetegen vannak nála mindig, így ha be is vállal, akkor számíts a hosszú várakozási időkre.

A másik pedig Dr. Virág Laura a Deákvári főtéren, ő most elsején jött Szőnyi dr. helyett. (Próbálj meg közvetlenül vele beszélni, mert az asszisztensnő elég mufurc tud lenni néha.)


[Szintén a Deákvári főtéren van dr. Kiss Lajos, de oda engem se vettek át, az asszisztens lerázott, hogy túl sok betegük van, holott soha nincsenek sokan a rendelő várójában. Baksa doktor meg nem elég alapos szerintem, bár csak egyszer voltam nála üzemorvosin, de ez volt a benyomásom. A Flórián utcában Hirling doktor rendel, ő olyan érdekes, nem nagyon ajánlanám. Manninger Pétert meg semmiképp, ügyeleten találkoztam vele párszor...

A Földváry téri rendelőből nem ismerem az orvosokat, meg az eléggé ki is esik.

Viszont a vasútállomásnál is van egy rendelő, ott tudomásom szerint mindenkit átvesznek, csak ritkábban van rendelés.]

2018. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!