Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Költöztem, és az új körzetem...

Költöztem, és az új körzetem szerinti háziorvoshoz beballagtam, hogy na jöttem átjelentkezni, az asszisztens meg elhajtott, hogy előjegyzéssel dolgoznak, és 2 hét múlva van időpont, jőjjek akkor. Szerintetek érdemes más háziorvosnál bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés
Egy 11. kerületi rendelőről van szó. Nonszensz, ha átjelentkezés miatt 2 hetet kell várnom, akkor mi lesz ha megbetegedek? Akkor is 2 hét múlva tudnak időpontot adni? Felháborító.
2018. júl. 28. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha beteg vagy, akkor nem kell időpont, illetve másnapra adnak, talán csak az átjelentkezésnél van így. Viszont én a biztonság kedvéért keresnék másikat, ha csak úgy elhajtott, akkor nem lehet túl kedves, én meg nem tudok olyan orvos előtt pl nyugodtan levetkőzni, aki egy tapló.
2018. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálkoznék másikkal, már eleve emiatt, hogy így elhajtottak...
2018. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Micsoda pofátlanság. Te éppen ráértél, ő meg nem, mert dolgozott. Micsoda emberek vannak. Ez a magyar egészségügy.
2018. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj 3., te tuti valami orvos vagy 2 és fél órás ebédszünettel. Többek közt az is a munka része, hogy felvegye az átjelentkező adatait. Nem akarta megcsinálni, ergo nem akart dolgozni. Szegény dolgozó ember, nem ért volna rá bepötyögni a kis laptopjába pár sort?
2018. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!